Movies
Ratings
281
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Carman Family DeathsRated ★ 2.5
The Devil on TrialRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
My Father, the BTK KillerRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The QuiltersRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.5