Titles you rated
- The Floating CastleRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Remember the TitansRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0