Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 1.5