Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5