Series
Ratings
415
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 5.0
Vikings: Valhalla Season 3Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5- Miss Night and DayRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
EchoesRated ★ 2.5
Sex/LifeRated ★ 3.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.5
The Witcher Season 3Rated ★ 2.0
How to Get Away with Murder Season 6Rated ★ 4.5
How to Get Away with Murder Season 5Rated ★ 4.0
How to Get Away with Murder Season 4Rated ★ 4.0
How to Get Away with Murder Season 3Rated ★ 4.0