Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 3.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 4.0
- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 2.5
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Wakako zake Season 4Rated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 2.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 1.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 2.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 5.0