Series
Ratings
12
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0- Salyers SpecialRated ★ 5.0
- Slayers ExcellentRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
Mrs. PepperpotRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
Star Trek: Deep Space NineRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 2.0- Star Trek: VoyagerRated ★ 2.0
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 1.0