Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 1.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5