Titles you rated
SherlockRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5