Movies
Ratings
507
The Oxford MurdersRated ★ 4.5
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 0.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Project ARated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 2.5
TroubleshooterRated ★ 2.5
The ExpendablesRated ★ 2.5
Speed RacerRated ★ 1.5
GloveRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0