Movies
Ratings
160
Untold ScandalRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 5.0
Between Love and HateRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 4.0
The DuchessRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
How to Keep My LoveRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0