Titles you rated
The Grand HeistRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
GravityRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0