Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 1.5
Something in the RainRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 1.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0