Series
Ratings
29
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The PackageRated ★ 3.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Mad DogRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5