Movies
Ratings
250
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 2.5
The WarriorRated ★ 2.0
JunoRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 2.0
HeroRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 0.5
Il MareRated ★ 2.0
Fist of LegendRated ★ 2.0
SpawnRated ★ 2.0
House of WaxRated ★ 1.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.0
Black HouseRated ★ 2.0