Titles you rated
Battle RoyaleRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0