Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
No Tears for the DeadRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
Cyborg SheRated ★ 3.0
Tokyo GirlRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0