Titles you rated
The Water HorseRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0