Titles you rated
Tears in the AmazonRated ★ 3.5- Eyes of DawnRated ★ 4.5
- SoulmateRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 4.5
- DamoRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5