Titles you rated
BoltRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Mr. BrooksRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Bring It On AgainRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5