Titles you rated
The TerminalRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
One Way TripRated ★ 1.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
LavaRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0