Movies
Ratings
141
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
HawkingRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
La lunaRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 1.0
Treasure PlanetRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 2.0