Titles you rated
Sweet 18Rated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0