Movies
Ratings
72
Miss GrannyRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0