Movies
Ratings
231
ParasiteRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0- The Reservoir GameRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5