Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 4.0