Series
Ratings
13
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 1.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0