Movies
Ratings
41
Pretty WomanRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0