Movies
Ratings
20
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 1.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0