Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 2.0
Inside meRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5