Titles you rated
Corpse BrideRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 2.0
Never Back DownRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0