Series
Ratings
127
SignalRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Her Lovely HeelsRated ★ 1.5
BasketballRated ★ 3.0
Ma BoyRated ★ 2.0
MisaengmulRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 2.5- The PeakRated ★ 3.0