Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
JobsRated ★ 2.0
Top StarRated ★ 3.0
The Smurfs 2Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
HugoRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0