Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5