Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5