Titles you rated
MemoryRated ★ 4.5
Spring WaltzRated ★ 0.5
MagicRated ★ 3.0- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 2.5
In Still Green DaysRated ★ 3.0- RNARated ★ 4.0
Tree of HeavenRated ★ 2.5
Tough Guy's LoveRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 0.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 2.5
- Loving YouRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 1.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Miss RipleyRated ★ 1.5
Love RainRated ★ 2.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0