Movies
Ratings
87
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 1.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 1.0- SinglesRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Why Did You Come to My HouseRated ★ 1.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
将軍Rated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0