Titles you rated
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
BoltRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 1.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0