Movies
Ratings
24
When Brendan Met TrudyRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.0