Titles you rated
MudboundRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Battleship PotemkinRated ★ 3.5
RanRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Ride AlongRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 3.0