Titles you rated
The PacificRated ★ 5.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Great Season 2Rated ★ 3.0
The GreatRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 3.0- VikingsRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0