Movies
Ratings
165
Never Back DownRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0