Series
Ratings
51
Better Call SaulRated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Beautiful LifeRated ★ 3.0
SANCTUARYRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0- Big MoneyRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 4.5
Initial D: First StageRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Clarkson's Farm Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.5