Titles you rated
BelieverRated ★ 4.5- DreamRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 1.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0