Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0