Titles you rated
Hidden FaceRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0