Series
Ratings
282
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
UntamedRated ★ 2.5
The Resident Season 5Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
직장인들Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
The ResidentRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The MadnessRated ★ 2.5
The ResidentRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
ObliteratedRated ★ 0.5
The ResidentRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 2.5
The Resident Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0