Titles you rated
HereditaryRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 0.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
VivariumRated ★ 0.5
WatcherRated ★ 0.5
Senior YearRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Jung_eRated ★ 0.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 0.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0