Series
Ratings
224
House of CardsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 0.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 0.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 0.5
RiverdaleRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0