Movies
Ratings
825
VenomRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
LionRated ★ 4.5
The 5th WaveRated ★ 1.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 2.5